محل ثبت نام اشتغال
سال رونق تولید

راهپیمایی ۱۳ آبان در صفادشت برگزار شد

adminshora7 آبان ۱۳, ۱۳۹۷ ۰

پیامک : ۳۰۰۰۷۶۵۴۳۲۱۷۶۹

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر صفادشت؛ رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صفادشت و مسئولین شهری به همراه دانش آموزان، دانشجویان و قشرهای مختلف مردم شهر با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان بار دیگر پایبندی خود را به آرمان های انقلاب اسلامی و لبیک به ندای امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب به نمایش گذاشتند.
مراسم ۱۳ آبان در صفادشت همزمان با سراسر کشور ساعت ۹٫۳۰ صبح ازمقابل مصلی نماز جمعه بخش صفادشت آغاز شد و با تجمع راهپیمایان در گلزار شهدای گمنام صفادشت  ادامه یافت.
شرکت کنندگان در این مسیر با در دست داشتن پلاکاردهایی بر ضرورت تداوم مبارزه با ظلم و حمایت از مظلومان جهان تاکید کرده و با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» ، «مرگ بر اسرائیل» ، «الله اکبر» ، «لبیک یا خامنه ای» ، «هیهات من الذله» و «رهبر اگر فرمان دهد غسل شهادت می کنیم» بار دیگر ضمن ابراز انزجار خود از استکبار جهانی، نابودی آمریکای جنایتکار را خواستار شدند.
حجت السلام والمسلمین حاج آقا حسینی امام جمعه محترم صفادشت به عنوان سخنران مراسم ۱۳ آبان در صفادشت گفت: سخنان اخیر دولاند ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نشان داد که اقتدار کشور به حدی است که آمریکا احساس خطر می کند.
ایشان افزود: جمهوری اسلامی ایران یک مدل رفتاری و الگویی برای کشورهای دیگر است.

لازم به توضیح اینکه در انتهای راهپیمایی روز مبارزه با اسکتبار جهانی در بخش صفادشت با قرائت قطعنامه سراسری ویژه ۱۳ آبان پایان یافت.

 

پاسخی بگذارید »