محل ثبت نام اشتغال
سال رونق تولید

مراسم گردهمایی اقوام غرب استان تهران به روایت تصویر

adminshora7 دی ۱۱, ۱۳۹۷ ۰

پیامک : ۳۰۰۰۷۶۵۴۳۲۱۷۶۹

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر صفادشت ؛روز گذشته مراسم گردهمایی اقوام غرب استان تهران با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و ۱۵ نماینده مجلس با هدف ارائه راه‌حل‌های عملیاتی جهت رفع مشکلات با بهره‌گیری از ظرفیت اقوام مختلف در شهرقدس برگزار شد.

شهرستان‌های‌ غرب استان تهران به سبب مهاجرپذیر بودن طیف وسیعی از اقوام مختلف را شامل می‌شوند از سوی دیگر به سبب کمبود امکانات و زیرساخت‌های رفاهی جزو مناطق محروم کشور به شمار می‌آیند، از این‌رو توجه به ظرفیت اقوام در این مناطق و همچنین توجه به مشکلات آن به ویژه از سوی نمایندگان اهمیت بسیاری دارد.

بر این مبنا گردهمایی اقوام غرب استان تهران با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و ۱۵ نماینده مجلس که عموماً از نمایندگان اقوام مختلف کشور بودند در شهرقدس برگزار شد تا با همفکری نمایندگان و مسئولان استانی و شهرستانی راه‌حل‌های عملیاتی برای بهره‌گیری مناسب از این ظرفیت جهت رفع محرومیت‌های مناطق و شهرستان‌های غرب استان تهران استفاده شود.

گفتنی است در این همایش بزرگ سید علی حسینی رئیس شورای اسلامی شهر و همچنین کریمی شهردار صفادشت و انصاری بخشدار بخش صفادشت نیز حضور داشتند .

پاسخی بگذارید »