محل ثبت نام اشتغال
سال جهش تولید

یستمین جلسه کمیسیون برنامه وبودجه شورای اسلامی شهر برگزار شد

adminshora7 آبان ۱۰, ۱۳۹۹ ۰

پیامک : ۳۰۰۰۷۶۵۴۳۲۱۷۶۹

https://t.me/joinchat/AAAAAE0p1b-_HWqzqg

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر صفادشت ؛بیستمین جلسه کمیسیون برنامه وبودجه شورا با حضور اعضای شورای اسلامی شهر صفادشت ،کریمی شهردار ،یقوبلو مسئول حوزه اداری مالی شهرداری ،شرفی پیمانکار باغ وحش و کارشناسان کمیسیون برنامه و بودجه(دکتر رهگذر،مهندس بزرگی و دکتر میرزاجانی ) ، به ریاست علی مدحت و با دو موضوع مهم بررسی واگذاری باغ وحش صفادشت به بخش خصوصی و همچنین بررسی اصلاح و متمم بودجه سال ۹۹ شهرداری تشکیل گردید که گزارش آن به شرح ذیل به اطلاع شهروندان محترم می رساند :

 

👈بخش اول:
واگذاری باغ وحش صفادشت به بخش خصوصی
🔶️باغ وحش صفادشت یکی از افتخارات فاخر مدیریت شهری می باشد که توانسته است یکی از برند های معرفی صفادشت در ایران باشد.
🔸️شهر صفادشت یکی از معدودشهر های کشــور ایران می باشد که دارای باغ وحش می باشد، در حالی که خیلی از مراکز استان ها فاقد چنین جذابیت توریستی می باشد.
🔹️اعضای شورای شهر و کارشناسان کمیسیون برنامه و بودجه با واقف بودن از این موضوع و داشتن دغدغه زیر بحث واگذاری را مطرح می نمایند.
۱) سرمایه گذاری پیمانکارها جهت رونق مجموعه (در صورت استیجاری بودن ،پیمانکار فاقد انگیزه سرمایه گذاری می باشد.
۲) تغییر مدیریت شهری در آینده و احتمال نگاه سلیقه ایی به باغ وحش و احتمال تعطیلی در آینده.
۳) حرکت به سمت خصوصی سازی و نگاه نظارتی مدیریت شهری
🔸️با علم به این دغدغه ها اکثریت اعضا با کلیات این انتقال موافقت داشته و با توجه به اهمیت حفظ مجموعه باغ وحش پیشنهاد گردید که بعد از فرایند مزایده عمومی در قرارداد شرایط ضمن عقد پیش بینی گردد.
🔹️عدم تغییر کاربری
🔸️ارتقاء سطح کیفی
🔹️افزایش گونه های جانوری
🔸️تعامل با مدیریت شهری و تخفیف به شهروندان صفادشت.

 

👈بخش دوم:
بررسی اصلاح و متمم بودجه سال ۹۹ شهرداری
🔷️ یکی از اتفاقات مثبت در شهرداری جذب ۸۰ درصد بودجه سال ۹۹ در ۷ ماهه اخیر بود که شهرداری با توجه به افزایش درآمدها اقدام به افزایش بودجه به میزان ۸۳% بودجه مصوب گردید.

 

🔹در بررسی متمم بودجه به شهرداری پیشنهاد گردید که بخش اعظم این افزایش در حوزه عمرانی اتفاق بیافتد و بخش جاری افزایش اندکی با توجه به تورم بالای سال جاری داشته است.

پاسخی بگذارید »