محل ثبت نام اشتغال
سال رونق تولید

دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان ملارد افتتاح شد

adminshora7 مهر ۱۶, ۱۳۹۷ دیدگاه‌ها برای دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان ملارد افتتاح شد بسته هستند

پیامک : ۳۰۰۰۷۶۵۴۳۲۱۷۶۹

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر صفادشت ، مراسم افتتاحیه دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان ملارد با حضور ؛  پرویز سروری؛ نماینده دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان تهران،سیدعلی حسینی رئیس و دکتر غلامحسین خدایار عضو شورای اسلامی شهرصفادشت، مسئولان شهرستانی، خانوده شهدا و ایثارگران در کنار آستان مقدس امام زاده ابراهیم (علیه السلام)  ملارد برگزار شد.
سروری نماینده  آستان قدس رضوی  در استان تهران در حاشیه این مراسم  امام رضا(ع) را مظهر برکت و رحمت در ایران اسلامی دانست و عنوان کرد: خدا را شاکریم که کشورمان به وجود این امام مهربان متبرک است.
وی طرح کانون های خادمیاری را کاری ارزشمند از آستان قدس رضوی دانست و ابراز کرد: در این طرح همه افراد می‌توانند به عنوان خادم امام رضا(ع) در شغل و حرفه خود به محرومین و نیازمندان خدمت رسانی کنند.

در ادامه این مراسم حجت السلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه محترم ملارد، نشر اندیشه‌های نورانی امام رضا(ع)، توسعه فرهنگ رضوی و سبک زندگی امام مهربانی‌ها را برنامه‌های مهم در سیاست‌های راهبردی آستان قدس رضوی دانست .وی عنوان کرد: بسیاری از مشکلاتی که امروز انسان معاصر با آن دست در گریبان است، با نشر اندیشه امام رضا(ع) و فرهنگ رضوی برطرف خواهد شد.

لازم به توضیح است که در این مراسم آقای جابر کریمی به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان ملارد منصوب و حکم خود را از مسئولین حاضر دریافت نمود .

 

کامنت بسته شده است.